Hakkımızda

Hakkımızda
Let's Feel Perfection

Oto bakım, temizlik ve kozmetik alanlarında üretim ve dağıtım yapan Wörf markamız 2012 yılından bu yana 500’den fazla ürünüyle 400’ün üzerinde perakende satış noktasının yanında petrolmarketim.com sitesi üzerinden de e-ticaret faaliyetlerini yürütmektedir

Hakkımızda

Oto bakım, temizlik ve kozmetik alanlarında üretim ve dağıtım yapan Wörf markamız 2012 yılından bu yana 500’den fazla ürünüyle 400’ün üzerinde perakende satış noktasının yanında petrolmarketim.com sitesi üzerinden de e-ticaret faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

Sahip olduğumuz yüksek teknoloji ve geniş Ar-Ge tesislerimiz sayesinde sektördeki tüm talepleri dünya standartlarında çözüme ulaştırıyoruz. “İlham veren kokular.” mottosu ile başladığımız kozmetik sektöründe ortaya çıkardığımız ürünlerden sonra “Ferahlığı şişeye sığdırdık.” diyebiliyoruz.

Kozmetik sektöründeki ürün ve çalışmalarımızdan sonra farklı sektörlerde de hizmet ağımızı genişletmek için oto bakım ve temizlik sektöründe de kurum kültürümüzün bir parçası olarak, yenilenen ve değişen sektöre yeni ürünler kazandırdık. Pazar ihtiyaçlarını sürekli olarak takip ederek müşteri odaklı ürün üretimi gerçekleştiriyoruz. Araç iç ve dış temizliğin yanında genel temizlik ürünlerinde de iddialıyız.

Son teknolojilerin kullanıldığı modern üretim tesislerimizde nitelikli ve tecrübeli üretim ekibimizin gücüyle, sektörde bulunduğumuz konumdan hep daha fazlasını hedefledik. Yüksek kaliteli ürün hedefi doğrultusunda üretimin her aşaması titizlikle takip edilerek istatiksel analizler ve kontroller yapılmaktadır.

Amacımız, tüm müşterilerimiz için geniş ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra kaliteli ve kullanışlı ürünler üreterek son kullanıcıya ulaştırmak ve kaliteden ödün vermeden müşteri talep ve beklentilerine uygun ürünler üretmektir. Ürün kalitesinin sürekli geliştirilmesi ve maliyetlerin ekonomik hale getirilmesi bizim için müşteri memnuniyetinin temelini oluşturur.

2012’den beri her zaman en iyisini hedefleyerek ilerledik. Gelişen faaliyet alanlarımızda her zaman yeniliğe açık vizyonumuzla birlikte sektörün öncüsü olma hedefiyle hareket ediyoruz.

Müşterilerimiz için değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış sonrası destek faaliyetlerini kalite anlayışı ile sürdürüyoruz.

Değişimin bilincindeyiz ve zamanın getirdiği yeniliklere duyarlıyız. Sürekli geleceği düşünerek paradigmaları bozmanın yanı sıra, felsefemiz; yeni ürün tasarımları ile teknolojiyi birleştirerek yepyeni bir vizyonla alışıldık olandan farklı bir bakış açısı geliştirmektir.

Hedeflediğimiz bu yolda ürünlerimizin satışı sonrası müşteri memnuniyeti ile istikrarlı bir şekilde hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. En önemli gücümüz, üründe, hizmette ve iletişimde kaliteyle sürdürülebilir başarıya olan inancımızdır.

Değerlerimiz
"Mis Gibi Bir Koku İçin"
 • Misyon

  • Müşterilerimize hızlı, kaliteli çözümler sunmak,

  • Tedarikçi istek ve taleplerine alternatif çözümler üretmek,

  • Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.

 • Vizyon

  • İçinde bulunduğumuz oto bakım, kozmetik ve temizlik sektöründe tercih edilen güvenilir ve lider firma olmak,

  • Öncü, yaratıcı ve yenilikçi yatırımlarla uluslararası sularda da sektörün lider firmalarından biri olmak,

500'den fazla ürünümüzle 400'ün üzerinde satış noktasında sizlerleyiz.
Markamız, ürünlerimiz ve private label hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Logo-Elixir.png

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.